Перфоратор BOSCH PBH 2100 RE (06033A9320) - потужний, практичний та легкий операційний електроінструмент для свердління бетону та цегляної кладки із серії "Домашній майстер". Перфоратор BOSCH PBH 2100 RE - інструмент з ідеальною ергономікою, невеликою вагою. Для зміни оснащення в электроперфораторе BOSCH PBH 2100 RE використовується швидкозажимний патрон Bosch SDS-Plus, долото може встановлюється в різних положеннях, завдяки системі Vario-Lock. Для виконання свердлильних роботи в деревині та металі в перфоратори BOSCH PBH 2100 RE функція удару блокується. На кнопковому выключаетеле є вбудована електроніка для регулюванням частоти обертання, функція "Розгону".
Властивості:
- Легке пробивання бетону і м'якою кам'яної кладки, руйнування, свердління і закручування з потужністю в 550 Вт.
- Сильний удар: пневматичний ударний механізм Bosch з силою окремого удару 1,7 Дж високої сили удару у твердих матеріалах незалежно від тиску.
- Ергономічність: маленький робочий вага 2,2 кг і компактний корпус Slimline із ручкою та м'якою накладкою для легкої роботи без втоми.
- Bosch SDS-plus: швидка заміна змінних насадок без додаткових інструментів.
- Вбудована функція довбання з системою Vario-Lock забезпечує вільний вибір робочої позиції зубила.
- Режим без удару для свердління металу і деревини.
- Система електронного керування для регулювання частоти обертів, що забезпечує плавність пуску від 0 до максимуму за допомогою кнопкового вимикача.
Комплект поставки:
- Перфоратор BOSCH PBH 2100 RE 06033A9320
- Додаткова рукоятка (2 602 025 102)
- Обмежувач глибини (2 603 001 019)
- Пластмасова валіза (2 605 438 602).
Технічні характеристики: |
|
|---|---|
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Кількість ударів в хв | 0 - 5800 |
| Число оборотів холостого ходу в хв | 0 - 2300 |
| Макс Ø отвору в бетоні | 20 мм |
| Макс Ø отвору в сталі | 13 мм |
| Макс Ø отвору в деревині | 30 мм |
| Вага, кг | 2,2 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Максимальная сила удара | 1.7 Дж. |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 13 мм |
| Комплектация | |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 2 893 ₴




