Наждак Pro Craft PAE900 призначений для шліфування та очищення металу. Потужності 900 ватного двигуна вистачає не тільки для зняття фасок або припасування заготовок під заданий розмір, але і зняття надлишків металу з масивних деталей. При цьому зупинити двигун складно навіть при сильному натисканні на кам'яне коло. На відміну від недорогих електронаждаків ProCraft відрізняється точністю складання, вираженим тихим рівним ходом; відсутністю биття та вібрації оснащення. Після виходу на робочий режим та вимкнення час зупинки більше хвилини, що говорить про високу якість встановлених підшипників.
особливості:
Міцний металевий корпус.
Асинхронний двигун.
Вимикач із захистом від пилу та іскор.
Захисні кожухи.
У нижній частині розміщені опорні столики для спирання інструменту, що заточується, або заготовок, а у верхній частині відкидні пластикові екрани.
Кам'яні диски відрізняються за зернистістю: грубий для швидкого обдирки, і середньозернистий для шліфування з малим допуском по товщині.
Пристрій має 2 диски із зовнішнім діаметром 150 мм.
Характеристики:
Потужність - 900 Вт
Діаметр диска – 150 мм
Швидкість обертання - 2950 об/хв
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Потребляемая мощность | 0.9 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 1 485 ₴




