Болгарка Makita 9558HN ( 840Вт, Ø125 мм) Кутова шліфувальна машина макіта, болгарка макіта, турбинка
Болгарка Makita 9558HN - це компактна і потужна кутова шліфмашина масою всього 2,1 кг, пристосована для роботи однією рукою. Високоефективний двигун з потужністю 840 Вт володіє високою стійкістю до перегріву. Лабіринтова конструкція захищає всі шарикопідшипники від пилу і будівельного сміття.

ПЕРЕВАГИ:
- Двигун з достатньою потужністю для різання не тільки металу, а й кам'янської яної кладки.
- Висока стійкість до перегріву двигуна.
- Лабіринтова конструкція захищає підшипники від пилу і будівельного сміття.
- Маленький діаметр корпусу для зручності роботи.
- Фіксатор шпинделя для швидкої заміни диска.
- Посилені шестерні редуктора.
- Якір, покрить декількома шарами захисного лаку, і статор, покрить порошковим лаком, захищають двигун від пилу і пошкоджень, гарантуючи достатню міцність навіть при різанні виробів з металу, цегли та каменя.
- Потужність: - 840 Вт
- Число оборотів: - 11000 об/хв
- Діаметр диску (мм) -125 мм
- Максимальний діаметр диска - 125 мм
- Шпиндель: - М14
- Діаметр посадкового місця диска Ø: - 22,23 мм
- Рівень шуму: звуковий тиск: - 82 дБ(А)
- Рівень шуму: звукова потужність: - 93 дБ(А)
- Вібрації: шліфування: - 8,0 м/сек2
- Вібрації: шліфування: - 2,5 м/сек2
- Розміри (Д х Ш х В): - 271 x 139 x 106 мм
- Вага згідно з EPTA: - 2.1 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- УШМ Makita 9558 NH
- Бічна ручка
- Ключ для контргайки 35 мм
- Захисний кожух
- Інструкція
- Гарантійний талон (12 місяців)
- Коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 840 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 691 ₴









