Makita 6814 RVK - бензопила професійного класу, купуючи яку, ви отримуєте надійного помічника, пила полегшить вам будь-яку роботу, заготівля дров на зиму, догляд за присадибною ділянкою. Бензопила має ергономічний, ударостійкий корпус, якісне складання. Двотактний двигун інструменту відрізняється підвищеним робочим ресурсом та економічною витратою палива. Потужність складає 3,7 кВт.
Пила ланцюгова Макіта 6814 RVK має швидкий доступ до повітряного фільтру та свічки запалювання, а також полегшений механізм натяжки ланцюга. Ланцюг цієї моделі змащується автоматично, що запобігає надмірному нагріванню шини та ланцюга. Додаткову безпеку гарантує ланцюгове гальмо та захист від віддачі.
Відзначимо високу економічність, якої вдалося досягти завдяки спеціальній конструкції камери згоряння та карбюратора.
ОСОБЛИВОСТІ:
Потужний двотактний двигун номіналом 3,7 кВт
Посилена поршнева група з ресурсом до 5 років експлуатації
Ударостійкий пластик
прогумована ручка
Плаваюча провідна зірочка
Антивібраційна система
Автоматична мастила ланцюга
Механічний гальмо ланцюга
Захист від зворотного удару
Посилений стартер
Поліпшена система запалювання
Двоступінчасте очищення повітря
Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструменту)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Робочий об'єм циліндра – 50 см3
Потужність - 3.7 кВт/5.0 л.с.
Крок ланцюга - 0,325"
Довжина шини – 45 см
Кількість оборотів на холостому ході – 2800 об/хв.
Кількість оборотів max - 13000 об/хв
Об'єм масляного бака: 260 мл
Об'єм паливного бака: 550 мл
Тип двигуна: одноциліндровий 2-х тактний
Джерело живлення: бензин А-92/95 + олія для 2х тактних двигунів
Рівень потужності звуку – 110 дБ(А)
Старт: ручний
Тип масляного насоса: автоматичний
Вага – 5,6 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Пила Makita 6814 RVK
Шина 45 см
Ланцюг
Інструкція російською мовою
Чохол на шину
Набір інструментів
Гарантійний талон (12 місяців).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина пропила, (мм) | 380 |
| Длина шины | 45 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 10000 об/мин |
| Объем масляного бака | 250 мл |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Уровень шума | 30 дБ |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 1 мл |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Праймер | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Комплектация | |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг цепи | 0.325" |
- Цена: 3 516 ₴







